Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze że się powiesił, nie będziemy go utrzymywać przez 15 lat, które mu groziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO PRZYKRO JEST CZYTAĆ TAKIE OPINIE "OPINIO TWÓRCZYCH"GAMONI KTÓRZY CO NIEDZIELA CHODZĄ DO KOŚCIÓŁKA ITD..-TYLKO PO CO?A ZOBACZYĆ JAKIE JEANSY KUPIŁ SOBIE SĄSIAD CZY KRYSIA PRZYSZŁA W STRINGACH.....MUTANTY BEZ ŻADNYCH WARTOŚCI ANONIMOWI CWANIACY PRÓBUJĄ ZABŁYSNĄĆ BO W ŻYCIU I NIE IDZIE !!!!!PRZYPADEK TEGO CZŁOWIEKA KTÓRY BYŁ PRZYCZYNĄ TEGO NIESZCZĘŚLIWEGO WYPADKU JEST BARDZO NAGANNY ALE SPÓJRZCIE DOOKOŁA SIEBIE NA SWOICH BLISKICH CZY PRZYPADKIEM NIE WYPILI BERBELUCHY I NIE WOZIŁ CAŁYCH WASZYCH RODZIN Z WASZĄ AKCEPTACJĄ? MIAŁ STRASZNĄ ODWAGĘ ŻEBY SKOŃCZYĆ ZE SWOIM ŻYCIEM I TEGO CO ZROBIŁ NIE TRAKTOWAŁ JAK DELIKATNE PRZEWINIENIE !!! TU NIE TYLKO ALKOHOL SIĘ PRZYCZYNIŁ DO TEJ TRAGEDII-INTELIGENCJI ANONIMOWI !!!JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI I ŻYCZĘ WAM TAKIEGO SAMEGO LOSU A NAWET GORSZEGO ŻEBY WASZE RODZINY PRZYJACIELE CZYTALI TAKIE ŻAŁOSNE BZDURY KTÓRE WY WYPISUJECIE I MYŚLICIE ŻE JESTEŚCIE ZAJ...ŚCI HE HE BANDA OSZOŁOMÓW NIC WIĘCEJ.....PAMIĘTAJCIE O TYM KAŻDEGO DNIA CZY BĘDZIECIE PRZECHODZIĆ PRZEZ JEZDNIE CZY Z KOŚCIÓŁKA W SŁONECZNA NIEDZIELĘ BĘDZIECIE WRACAĆ MOŻE JAKIŚ INTELIGENT WEŻMIE WAS POD KOŁA SWOJEGO AUTA I ZAKOŃCZY WASZE CIERPIENIA ..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
incognito napisał:
Typie ty Czy ja powiedziałem ze jeżdze po pijaku alkocholu czubie wcale nie pije w przeciwięstwie do ciebie a jesli chodzi o moje ip to bys się zdziwił kretynie jeden
Niektórym myli się IP z IQ, hi, hi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Miejscowi ponoszą odpowiedzialność za te wszystkie nieszczęścia. Widzieli kto i co robi. I nie reagowali. A gość coraz bardziej sobie pozwalał. I efekt wiadomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Niektórym myli się IP z IQ, hi, hi.
TY TO JESTEŚ IMBECYL ZMIKSOWANY IDIOTĄ I JEST TAKI OSZOŁOM JAK TY !!!! FEEE po alkoholu moż nie jeżdzisz bo nie masz czym.....chyba że na brata KONIU !!!!Powodzenia ale masz jazdę bez trzymanki !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demon napisał:
TY TO JESTEŚ IMBECYL ZMIKSOWANY IDIOTĄ I JEST TAKI OSZOŁOM JAK TY !!!! FEEE po alkoholu moż nie jeżdzisz bo nie masz czym.....chyba że na brata KONIU !!!!Powodzenia ale masz jazdę bez trzymanki !!!!!
a toto skąd się urwało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać mamy wymiar sprawiedliwości na niskim poziomie! Jak marne muszą być kwalifikacje funkcjonariuszy aresztu śledczego?! Każdy ma prawo dotrwać do godziwego procesu. Jeśli ma problemy psychologiczne,a tak w tym przypadku było,to powinien mieć pomoc ze strony psychologa. Takie niedopilnowanie aresztanta to forma samosądu,kto bowiem zostawia człowiekowi któremu grozi surowa kara sznurowadła i ściągacze w dresie???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a toto skąd się urwało
DROPSÓW SIĘ NAJADŁEM I SOBIE PISZĘĘĘĘĘ.A CO CHCESZ JEDNEGO?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż może jestem bydlęciem, ale uważam że każdemu recydywiście za zabójstwo czy okaleczenie innej osoby powinno się wymierzać karę śmierci. Utrzymywanie tej całej armii przez zdrowe społeczeństwo jest totalną pomyłką, bo człowiek który za to samo wraca ponownie za kratki......a potem znowu jest wypuszczany, aby zrobić znowu krzywdę kolejnej osobie.....szkoda gadać. Niech mi ktoś powie, a kto k...a mać rozczula się nad rzeszą naprawdę biednych, uczciwie żyjących ludzi, którzy muszą jeszcze płacić na to podatki. On przynajmniej zachował się jak honorowy Japończyk, więc po co robić tyle szumu i dociekania. Zakopać, a na tabliczce napisać. Popełniłem dwa takie same błędy, skrzywdziłem wiele osób, ja szczerze żałuję i przestrzegam przed tym innych....Radosław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego mniej. o co wam chodzi, przeciez to jego decyzja, nikt go nie zabil. przynajmniej panstwo nie bedzie chwasta przez 15 lat utrzymywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
W takim razie twoi rodzice są dobrymi ludzmi i nauczyli cię bardzo wiele.Nie miał dostepu do gazet i internetu? TY IDIOTO! Te szczury z TVN przeprowadzili z nim wywiad a dzienikarze byli w sądzie kiedy zapadła decyzja o aresztowaniu.Więc nie wypisuj głupot jak nie masz pojęcia o co chodzi i nie znasz tematu.Dziennikarze dziennikawschodniego dzwonili po wszystkich rzecznikach i gdzie mozna szukali sensacji.3 osoby pisały ten żałosny artykuł pomijajać fotoreporterów i inne osoby w sumie chyba z 10 osób szukało sensacji.A twoi rodzice niech naucza się znaczenia słowa SĄD BARANIE! Zapytaj te 3 hieny dziennikarskie od taniej sensacji gdzie dzwonili i jak manipulowali opinią społeczną. Jesteś żałośnym dupkiem a twoi rodzice jescze głupsi od ciebie.
Nie czepiaj sie całej rodziny i nie oceniaj jej! lepiej skup sie na swojej! Jestes załosny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zbyszek~ napisał:
ten biedny człowiek nie wytrzymał nagonki i presji jaką wywarły na całe to nieszczęśliwe zdarzenie media i opinia społeczna. Redaktorzy Dziennika Wschodniego też się do tego przyczynili ale jeszcze bardziej TVP i opinia społeczna. Szkoda mi tego człowieka,wyrok na niego wydano zaraz po tym nieszczęśliwym zdarzeniu. Człowiek ten będzie symbolem nagonki mediów które niezbyt obiektywnie opisały całą sprawę.Należało posłuchać co miał do powiedzenia ten człowiek, piszę "człowiek" bo wiem jaką czuł skruchę po tyn zdarzeniu.
a może nie wytrzymał świadomości że trzeba będzie odpowiedzieć za to co zrobił/. a dziennikarze są od tego aby piętnować takich ludzi. dawniej za komuny było coś takiego jak kolegim d/s wykroczeń, które orzeczeniu nakazywało podanie wyroku na łamach prasy, może czas do tego powrócić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych którzy bronią tego zwyrodnialca: ciekawe czy pisalibyście tak gdyby waszemu dziecku śmierć zajrzała w oczy? ile osób musiał jeszcze skrzywdzić by ponieść zasłuzona karę? pytam ILE???? takich degeneratów trzeba napiętnować, najlepiej pokazywać twarz każdego pjanego kierowcy w prasie. Typ sam sobie wymierzył karę, widać doszedł do wniosku że na nią zasłużył. |Jednego potencjalnego mordercy mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
incognito napisał:
Powiesił się i moim zdaniem dobrze zrobił bo media zrobiły z niego niewiadomo kogo bo każdemu moze się to zdarzyc gdy siada po pijaku a siada wielu nie okłamujmy się nawet sedziowie i prokuratorzy oni to robią nagminnie bo przecież są nie tykalni. Poprostu on miał pecha ale nie powinno się go potępiac a zwłaszcza ze odszedł juz z tego swiata. Wielu z was się tu wypowiada na jego temat negatywnie a w niedziele lecisz jeden z drugim do koscioła. Po co jak ii tak bedziesz w piekle się smażył.
Każdy z nas będzie odpowiadał kiedyś za swoje grzechy , więc to nie Twoje zmartwienie , kto trafi do nieba , a kto się będzie smażył w piekle. Jakie ma znaczenie , czy ktoś uczęszcza w niedzielę do kościoła ???? Wszyscy mają takie samo prawo do wypowiadania się na forum . Piszesz ,że facet miał pecha i nie powinno się go potępiać, bo na własne życzenie odszedł... W takim razie, zapytaj rodziny zabitego przez wisielca człowieka, co ma do powiedzenia na jego temat... Każdy pijak siadający za kierownicą powinien skończyć ze sobą dla dobra NORMALNYCH ludzi. Tym bardziej , jeśli jest to sędzia, prokurator, czy inna gnida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demon napisał:
BARDZO PRZYKRO JEST CZYTAĆ TAKIE OPINIE "OPINIO TWÓRCZYCH"GAMONI KTÓRZY CO NIEDZIELA CHODZĄ DO KOŚCIÓŁKA ITD..-TYLKO PO CO?A ZOBACZYĆ JAKIE JEANSY KUPIŁ SOBIE SĄSIAD CZY KRYSIA PRZYSZŁA W STRINGACH.....MUTANTY BEZ ŻADNYCH WARTOŚCI ANONIMOWI CWANIACY PRÓBUJĄ ZABŁYSNĄĆ BO W ŻYCIU I NIE IDZIE !!!!!PRZYPADEK TEGO CZŁOWIEKA KTÓRY BYŁ PRZYCZYNĄ TEGO NIESZCZĘŚLIWEGO WYPADKU JEST BARDZO NAGANNY ALE SPÓJRZCIE DOOKOŁA SIEBIE NA SWOICH BLISKICH CZY PRZYPADKIEM NIE WYPILI BERBELUCHY I NIE WOZIŁ CAŁYCH WASZYCH RODZIN Z WASZĄ AKCEPTACJĄ? MIAŁ STRASZNĄ ODWAGĘ ŻEBY SKOŃCZYĆ ZE SWOIM ŻYCIEM I TEGO CO ZROBIŁ NIE TRAKTOWAŁ JAK DELIKATNE PRZEWINIENIE !!! TU NIE TYLKO ALKOHOL SIĘ PRZYCZYNIŁ DO TEJ TRAGEDII-INTELIGENCJI ANONIMOWI !!!JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI I ŻYCZĘ WAM TAKIEGO SAMEGO LOSU A NAWET GORSZEGO ŻEBY WASZE RODZINY PRZYJACIELE CZYTALI TAKIE ŻAŁOSNE BZDURY KTÓRE WY WYPISUJECIE I MYŚLICIE ŻE JESTEŚCIE ZAJ...ŚCI HE HE BANDA OSZOŁOMÓW NIC WIĘCEJ.....PAMIĘTAJCIE O TYM KAŻDEGO DNIA CZY BĘDZIECIE PRZECHODZIĆ PRZEZ JEZDNIE CZY Z KOŚCIÓŁKA W SŁONECZNA NIEDZIELĘ BĘDZIECIE WRACAĆ MOŻE JAKIŚ INTELIGENT WEŻMIE WAS POD KOŁA SWOJEGO AUTA I ZAKOŃCZY WASZE CIERPIENIA ..............
,,Dramatem naszej epoki jest to ,że głupota zabrała się do myślenia". ZAPAMIĘTAJ !!!! Nie życz nikomu , co tobie niemiłe ( piszę tobie z małej litery , bo na więcej nie zasługujesz). Przez takich pijaków - morderców zginął już niejeden CZŁOWIEK. Ten miał na sumieniu jedną śmierć , a przecież mógł mieć więcej .... Człowiek nie może żyć , nie wiedząc PO CO ŻYJE. Jeśli po to ,żeby innych krzywdzić , to niech lepiej zakończy swój żywot. NORMALNY CZŁOWIEK NIGDY NIE SIADA ZA KIEROWNICĄ PO PIJAKU. Jak widać w naszym społeczeństwie jest wielu oszołomów i co najgorsze nawet wśród osób tzw inteligentnych, którym z czasem mózgi się lasują.... Mądrzy i głupi ludzie są nieszkodliwi, jedynie półgłówki są niebezpieczne.... Gdybyś był w porządku, nie wypisywałbyś głupot , tylko poszedł do kościółka i podziękował za to ,że poszkodowane osoby wyszły z wypadku bez ofiar śmiertelnych. Jestem ciekaw, jaka byłaby twoja gadka , gdyby dotyczyło to kogoś tobie bliskiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basar napisał:
,,Dramatem naszej epoki jest to ,że głupota zabrała się do myślenia". ZAPAMIĘTAJ !!!! Nie życz nikomu , co tobie niemiłe ( piszę tobie z małej litery , bo na więcej nie zasługujesz). Przez takich pijaków - morderców zginął już niejeden CZŁOWIEK. Ten miał na sumieniu jedną śmierć , a przecież mógł mieć więcej .... Człowiek nie może żyć , nie wiedząc PO CO ŻYJE. Jeśli po to ,żeby innych krzywdzić , to niech lepiej zakończy swój żywot. NORMALNY CZŁOWIEK NIGDY NIE SIADA ZA KIEROWNICĄ PO PIJAKU. Jak widać w naszym społeczeństwie jest wielu oszołomów i co najgorsze nawet wśród osób tzw inteligentnych, którym z czasem mózgi się lasują.... Mądrzy i głupi ludzie są nieszkodliwi, jedynie półgłówki są niebezpieczne.... Gdybyś był w porządku, nie wypisywałbyś głupot , tylko poszedł do kościółka i podziękował za to ,że poszkodowane osoby wyszły z wypadku bez ofiar śmiertelnych. Jestem ciekaw, jaka byłaby twoja gadka , gdyby dotyczyło to kogoś tobie bliskiego....
A gdyby to był twój syn, ojciec, brat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdyby to był twój syn, ojciec, brat?
Jakie to ma znaczenie ? Skoro nie potrafi normalnie funkcjonować w społeczeństwie.... Na pewno trudno byłoby mi się z tym pogodzić , ale czasem nie ma innego wyjścia .Dlatego , że byłby to mój syn , ojciec , czy brat, to miałby prawo postępować w taki sposób ? Miałabym go chronić , nie zwracając uwagi , że innym wyrządza krzywdę , ba nawet pozbawia życia ?A co z tymi niewinnymi , poszkodowanymi ludzmi ( całe szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych)? Człowiek , jako jedyna z istot żywych posiada rozum (bynajmniej powinna). KAŻDY z nas odpowiada za swoje błędy. W tym przypadku, nie był to JEDYNY błąd-- była już na sumieniu jedna śmierć, areszt , zabrane prawo jazdy, jazda po pijaku ...... I gdzie się podział rozum ?????. Osobiście nie znajduję żadnego usprawiedliwienia. Nawet gdyby nie popełnił samobójstwa , odsiedziałby zasądzony wyrok, to po opuszczeniu więzienia zapewne zrobiłby to samo.... Teraz już nikogo nie skrzywdzi. Rodzina popłacze i z czasem zagoją się rany....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA ŚMIERC TEGO CZLOWIEKA ODPOWIADA KLAWISZ BO KTO ZAMYKAJAC W CELI CZLOWIEKA KTORY SPOWODOWAL TAKI WYPADEK ZOSTAWIA MU SZNUROWADLA I INNE TROKI.MONITORING MOMITORINGIEM[ALE NIE CO GODZINA] A LUDZKIE ODCZUCIA ,PRZECIERZ TEN CZLOWIEK MOZE TEŻ POTRZEBOWAL DOBREGO PSYCHOLOGA.PRZECIEZ ON MOGL BYC ALKOCHOLIKIEM [TO JEST CHOROBA KTORA TRZEBA LECZYC] IMOZE NIEBYL W TYM CZASIE POCZYTALNY.UWAZAM ZE IZBA ZATRZYMAN ODPOWIADA W 100 PROCENTACH ZA SMIERC TEGO NIESZCZESNIKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMI napisał:
ZA ŚMIERC TEGO CZLOWIEKA ODPOWIADA KLAWISZ BO KTO ZAMYKAJAC W CELI CZLOWIEKA KTORY SPOWODOWAL TAKI WYPADEK ZOSTAWIA MU SZNUROWADLA I INNE TROKI.MONITORING MOMITORINGIEM[ALE NIE CO GODZINA] A LUDZKIE ODCZUCIA ,PRZECIERZ TEN CZLOWIEK MOZE TEŻ POTRZEBOWAL DOBREGO PSYCHOLOGA.PRZECIEZ ON MOGL BYC ALKOCHOLIKIEM [TO JEST CHOROBA KTORA TRZEBA LECZYC] IMOZE NIEBYL W TYM CZASIE POCZYTALNY.UWAZAM ZE IZBA ZATRZYMAN ODPOWIADA W 100 PROCENTACH ZA SMIERC TEGO NIESZCZESNIKA.
ty już więcej nie pij bo głupoty piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest mi go naprawdę szkoda (( zrozumiał ale za późno ( wiem że dla innych będzie glupkiem itepe ale widać było tą skruchę w Jego zachowaniu POKÓJ JEGO DUSZY [*] [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...